Aktualności


„Zapobiegajmy pożarom”
5 marca 2019

Dziś oficjalnie ogłoszone zostały wyniki eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. Nagrody zwycięzcom wręczył Starosta Zawierciański Gabriel Dors, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Zawierciu wspólnie z wiceprezesami: Adamem B. Szmukierem (Wójt Włodowic) i Janem Pająkiem oraz członkami Jury konkursu.

 

Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego jury eliminacji  powiatowych  w składzie:

1. Krzysztof  Szlachta - Przewodniczący

2. Monika Fujarska - Sekretarz

3. Mieczysław  Skręt - Członek

4. Czesław Pantak - Członek

5. Edyta  Kubiak - Członek

po zapoznaniu się z wszystkimi pracami plastycznymi, złożonymi w konkursie, wyłoniła po pięć najlepszych prac w  poszczególnych  grupach  wiekowych:

I  grupa wiekowa –  Przedszkola

1. Kacper Stemplowski - gmina Kroczyce                                               

2. Milena  Rusin – gmina Kroczyce                            

3. Kinga  Dziedzic  - gmina Pilice                                  

4. Piotr  Szota  - gmina Kroczyce

5. Weronika Pokwiczał  - gmina Pilica    

               

II grupa wiekowa  - Szkoły Podstawowy  Klasy I - III

1. Szymon Sochacki - gmina  Kroczyce  

2. Franciszek  Dyksy - gmina  Włodowice                                                                         

3. Wojciech Sikora - gmina  Włodowice               

4. Julia  Krupa - gmina  Kroczyce                             

5. Weronika  Buła - gmina  Kroczyce                     

 

III grupa wiekowa  - Szkoły  Podstawowe  Klasy  IV-VI

1. Natalia Urbańczyk - gmina  Włodowice                           

2. Alicja  Masiarek - gmina  Kroczyce                                                                      

3. Amelia Kita - gmina  Kroczyce                              

4. Julia Gardas - gmina  Kroczyce                                            

5. Wiktoria  Góra - gmina  Pilica

 

IV grupa wiekowa  - Szkoły  Podstawowe  Klasy  VII-VIII lub gimnazjum klasy II-III

1. Klaudia Ciempka - gmina  Pilica           

2. Klaudia Węcel - gmina  Włodowice                                    

3. Natalia Nowak - gmina  Pilica               

4. Aleksandra Budzikur - gmina  Kroczyce                                           

5. Agata  Sochacka - gmina  Pilica.

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

IK

Pozostałe aktualności