Starostwo Powiatowe w Zawierciu

107. Rocznica Odzyskania Przez Polskę Niepodległości

W całym kraju odbywały się Uroczystości 107. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
 W Zawierciu w obchodach święta uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele samorządów oraz instytucji miejskich i powiatowych, młodzież szkolna oraz mieszkańcy.
 Kwiaty podczas uroczystości przy Pomniku Niepodległości w imieniu Województwa złożył Mirosław Mazur Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego, w imieniu Samorządu Powiatu Zawierciańskiego Jarosław Kleszczewski Przewodniczący Rady Powiatu, Teresa Mucha-Popiel Starosta Zawierciański oraz Radni Powiatu Dorota Pytlik, Danuta Nowicka - poseł VIII i IX kadencji Sejmu RP, Damian Madejski i Dariusz Bednarz. 
 Podczas wydarzenia Przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Kleszczewski oraz Starosta Zawierciański Teresa Mucha - Popiel wręczyli  złotą odznakę  "Za opiekę nad zabytkami" dla Pana Damiana Liszczyka nadawaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie.  
 W wydarzeniu uczestniczyła m.in. Prezydent Zawiercia Anna Nemś wraz ze swoimi zastępcami Pawłem Kazirodem i Bogdanem Janikowskim.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności