Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości -Zawiercie
W oficjalnych uroczystościach 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości - odbywających się w Zawierciu - tradycyjnie uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele samorządów oraz instytucji miejskich i powiatowych, młodzież szkolna oraz mieszkańcy.
Wiązanki kwiatów podczas uroczystości przy Pomniku Niepodległości, a następnie Pokłon Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu w imieniu Samorządu Powiatu Zawierciańskiego złożyli Barbara Kozioł i Włodzimierz Styczyński, Członkowie Zarządu.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności