Starostwo Powiatowe w Zawierciu

15 lat Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łazach

Zdjęcie do 15 lat Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łazach

Dziś jubileusz 15-lecia świętował Warsztat Terapii Zajęciowej w Łazach. Była moc życzeń, wspaniały występ uczestników WTZ-ów, rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny "Kwiaty Polskie". Zwycięską pracę organizatorzy przekazali Staroście Zawierciańskiemu Gabrielowi Dorsowi w podziękowaniu za patronat nad konkursem. Obraz z rąk autorki otrzymali Wicestarosta Zawierciański Paweł Sokół Bożena Szydlik, naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie.

Pracownikom, instruktorom i uczestnikom WTZ życzymy wszystkiego najlepszego!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności