Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska

Podczas dzisiejszego posiedzenia członkowie Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska zapoznali się z „Raportem za lata 2022-2023 z realizacji Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Zawierciańskiego na lata 2020 – 2023”, którego główne założenia i wnioski omówiła Beata Szydłowska, naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.

Radni zaopiniowali także projekty uchwał Rady Powiatu z dnia 19 grudnia 2024 roku w sprawie ustalenia terminów sesji i planu pracy Rady Powiatu Zawierciańskiego na 2025 rok. W ostatnim punkcie posiedzenia podsumowali pracę Komisji w 2024 roku.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności