Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

1aaa 
 

W środę 31 stycznia w Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Posiedzeniu przewodniczył  Starosta Zawierciański Gabriel Dors.

Członkowie Komisji przyjęli sprawozdanie z działalności KPiB w roku 2023 – celem przedłożenia Radzie Powiatu Zawierciańskiego oraz ustalili plan pracy na rok 2024.

Zapoznali się z Zaleceniami Wojewody Śląskiego w zakresie realizacji na obszarze województwa śląskiego akcji „Bezpieczne ferie 2024”.

W ramach tej akcji przeprowadzone zostały kontrole na terenie powiatu zawierciańskiego. W kontrolowanych lokalizacjach: Ośrodek Orle Gniazdo w Hucisku oraz SP nr 2 i SP nr 3 w Zawierciu nie stwierdzono nieprawidłowości.

Udział w posiedzeniu Komisji wzięli Barbara Kozioł – Członek Zarządu Powiatu, Leszek Kalaga - Radny Powiatu, insp. Jacek Kurdybelski Komendant  Powiatowy  Policji w  Zawierciu wraz z podinsp. Pawłem Sobotą I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji, bryg. mgr inż. Łukasz Osikowicz Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu i mł. kpt. Grzegorz Nowak Oficer Prasowy, Wojciech Smoleń Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zawierciu, Ewelina Sergiel-Błaszczyk  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zawierciu, Bożena Gwizdek Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu, Ireneusz Gewald Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zawierciu, Beata Szydłowska  naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska oraz Przemysław Dąbrowski kierownik Samodzielnego Referatu Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Zawierciu. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności