Starostwo Powiatowe w Zawierciu

II Bieg Zawierciański z KS "Warto biegać"

00gh 

O tym, że warto biegać przekonywali w niedzielę członkowie Klubu Sportowego „Warto biegać”, organizatorzy PROMAR-run II Biegu Zawierciańskiego.

Na starcie stanęli zawodnicy w wieku od kilku lat do 83 – tyle liczył najstarszy zawodnik wydarzenia Pan Józef Leski, który swoją przygodę z bieganiem zaczął w wieku… 68 lat. Dziś na swoim koncie ma setki medali, dyplomów i pucharów.

 

Biegi odbywały się w kilku kategoriach.

Dla dzieci przewidziano dwa biegi: dystans 200m – dzieci z klas IV i młodszych (zerówka i przedszkolaki) oraz dystans 400m dla klas V i starszych. 

Dorośli mierzyli się na dystansie 5 km i 10 km. 

Start wszystkich grup wiekowych poprzedziła rozgrzewka z Krystianem i jego grupą.

 

Medale i niespodzianki dla najmłodszych wręczała na mecie Teresa Mucha – Popiel Starosta Zawierciański oraz Anna Nemś Prezydent Zawiercia, która sprawowała nad wydarzeniem patronat honorowy. 

 

Dziękujemy za zaproszenie!

 

Warto dodać, że można dołączyć do biegaczy Klub Sportowy „Warto biegać” – treningi odbywają się co czwartek na stadionie OSiR.

Wyniki dostępne są na stronie: http://timing4u.pl/?page_id=187

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności