Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Interaktywne monitory dla 6 szkół prowadzonych przez Powiat

Interaktywne monitory dla 6 szkół prowadzonych przez Powiat

We wrześniu br. Powiat Zawierciański wystąpił z wnioskiem do Wojewody Śląskiego o objęcie wsparciem finansowym 6 szkół w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica” - edycja 2021.

 

 

Wszystkie zgłoszone przez Powiat szkoły zostały zakwalifikowane do objęcia wsparciem finansowym:

 

1. Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. Xawerego Dunikowskiego w Zawierciu 

 

2. Technikum nr 2 w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja w Zawierciu

 

3. Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zawierciu

 

4. Technikum nr 4 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu

 

5.  Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. profesora Romana Gostkowskiego w Łazach

 

6. Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 – Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Zawierciu.

 

 

Dla ww. szkół zgodnie z wnioskami dyrektorów do końca grudnia zostaną zakupione interaktywne monitory dotykowe  o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali na łączną kwotę do 105 tys. zł. Wysokość dotacji to 84 tys. zł, wkład Powiatu 21 tys. zł.   


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności