Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Obchody Dnia Strażaka w Rokitnie Szlacheckim

Jarosław Kleszczewski Przewodniczący Rady Powiatu Zawierciańskiego reprezentował Starostę Zawierciańskiego Teresę Muchę-Popiel (Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Zawierciu) w Gminnych Obchodach Dnia Strażaka odbywających się w Rokitnie Szlacheckim.
 Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego. Obchody połączone były z ceremoniałem  poświęcenia i przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Rokitnie Szlacheckim.
Podczas uroczystości Przewodniczący Rady wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Grzegorzem Piłką przekazali życzenia dla wszystkich strażaków oraz wręczyli prezent dla jednostki z Rokitna.
 W wydarzeniu uczestniczyli również m.in. Rafał Adamczyk Członek Zarządu Województwa Śląskiego, Mirosław Mazur Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego oraz Maciej Kaczyński - Burmistrz Łaz.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności