Starostwo Powiatowe w Zawierciu

"Opłatek wigilijny" ze Stowarzyszniem "Daj Szansę"

W minioną sobotę w siedzibie Stowarzyszenia „Daj Szansę” w Zawierciu odbyło się uroczyste spotkanie
pn. „Opłatek wigilijny”

Podczas kolacji  Powiat Zawierciański reprezentowały Barbara Kozioł Członek Zarządu Powiatu oraz Bożena Szydlik Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych.

Był tradycyjny opłatek, pełne ciepła noworoczne życzenia i potrawy wigilijne.

Wigilijna kolacja była niewątpliwie dla wszystkich uczestników niezapomniana, pełna wrażliwości, tolerancji i zrozumienia.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności