Starostwo Powiatowe w Zawierciu

W rocznicę ogłoszenia stanu wojennego

Złożeniem kwiatów oraz zapaleniem symbolicznych zniczy pod Tablicą upamiętniającą 130-lecie Ruchu Niepodległościowego na Ziemi Zawierciańskiej oraz  40-lecie powstania NSZZ Solidarność i NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych - delegacja Powiatu Zawierciańskiego uczciła pamięć osób, które straciły życie lub były inwigilowane i zastraszane po wprowadzeniu w Polsce w dniu 13.12.1981r. stanu wojennego.

W imieniu Samorządu Powiatu Zawierciańskiego kwiaty i znicze złożyli: Barbara Laskowska – Przewodnicząca Rady Powiatu Zawierciańskiego, Tomasz Dzierżanowski – Sekretarz Powiatu oraz Michał Oleś – inspektor w Wydziale Promocji Powiatu i Współpracy z NGO.

Pamiętamy!

 

Pamiętamy!

Pamiętamy!

Pamiętamy!

Pamiętamy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności