Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Piknik Stowarzyszenia "Daj Szansę" w Zawierciu

Pod Honorowym Patronatem Starosty Zawierciańskiego Teresy Muchy-Popiel oraz Prezydent Miasta Zawiercie Anny Nemś odbył się dzisiaj piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Stowarzyszenie „Daj Szansę” Pomocy Dzieciom i Osobom Kalekim - Niepełnosprawnym w Zawierciu.
 Wszyscy uczestnicy wspólnie świętowali i cieszyli się pięknym popołudniem pełnym uśmiechu i integracji.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności