Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Spotkanie z Mikołajem w Wilkowie

W niedzielę 11 grudnia Święty Mikołaj zawitał do Wilkowa w gminie Irządze. Tam przekazał moc prezentów dzieciom z aż trzech gmin: Irządze, Szczekociny i Kroczyce.

Patronat nad Spotkaniem z Mikołajem w OSP Wilków objął Starosta Zawierciański Gabriel Dors.

Wśród gości zaproszonych przez organizatora - Stowarzyszenie „ABC Życia” - byli Posłowie na Sejm RP Waldemar Andzel i Robert Warwas oraz Wójt Gminy Irządze Jan Molenda.

Mamy nadzieję, że dzieciom wizyta Świętego się podobała.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności