Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Stypendia Starosty dla najlepszych uczniów przyznane!

Stypendia Starosty

Dziś Starosta Zawierciański Gabriel Dors wręczył Stypendia Starosty za Osiągnięcia w Roku Szkolnym 2021/2022 najlepszym uczniom, uczącym się w szkołach prowadzonych przez Powiat Zawierciański.

Stypendia w wysokości po 2.000 zł otrzymali:

- Marcin Szlęk - Technikum nr 4 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu;

- Alicja Matysik - I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu;

- Jan Perczak - Technikum nr 4 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu;

- Anita Piwowarczyk - I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu;

- Amelia Jakubik - I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu;

- Natalia Stolarczyk - Zespół Szkół im. Romana Gostkowskiego w Łazach;

- Emilia Pacia - II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu;

- Wiktor Bucki - II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu;

- Kacper Gajek - Zespół Szkół Ekonomicznych w Zawierciu;

- Wiktor Wnuk - II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu.

Gratulacje przekazali młodzieży także Wicestarosta Zawierciański Paweł Sokół, Barbara Kozioł – Członek Zarządu Powiatu Zawierciańskiego, Tomasz Dzierżanowski – Sekretarz, Olga Szczygieł - naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie oraz dyrektorzy szkół i rodzice.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności