Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Stypendia Starosty Zawierciańskiego przyznane!

Stypendia Starosty Zawierciańskiego przyznane

Dziś Starosta Zawierciański Gabriel Dors wręczył symboliczne czeki najbardziej uzdolnionym uczniom szkół ponadpodstawowych, prowadzonych przez Powiat Zawierciański.

Stypendia Starosty Zawierciańskiego w kwocie po 2.000,00 zł otrzymali następujący uczniowie:

- Alicja Matysik;

- Emilia Pacia;

- Nikola Las;

- Jan Perczak;

- Roksana Podsiedlik;

- Patrycja Magoń;

- Magdalena Czerwińska;

- Weronika Czerwińska;

- Weronika Borówka;

- Aleksandra Zemła.

 

Stypendia przyznane zostały zgodnie z Regulaminem przyznawania Stypendium Starosty Zawierciańskiego dla uzdolnionych uczniów szkół dla których Powiat Zawierciański jest organem prowadzącym - przyjętym Uchwałą Nr XXI/232/20 Rady Powiatu Zawierciańskiego z dnia 28 maja 2020 r.

W oficjalnym ogłoszeniu wyników Staroście towarzyszyli członkowie Komisji opiniującej wnioski: Tomasz Dzierżanowski – Sekretarz Powiatu i Krystyna Wiącek – naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie.

Wszystkim stypendystom oraz ich rodzicom i kadrze pedagogicznej – serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności