Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Tomasz Glanda - finalista i laureat dwóch olimpiad

Miło nam poinformować, że w tym trudnym czasie pandemii uczeń Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu - Tomasz Glanda - osiągnął podwójny sukces:

- został laureatem XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra";

- uzyskał tytuł finalisty XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w grupie mechatronicznej - zorganizowanej przez Akademię Górniczo - Hutniczą w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy!

Tomasz Glanda - finalista i laureat dwóch olimpiad

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności