Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Uroczyste zakończenie roku akademickiego Zawierciańskiego Uniwersytetu III Wieku

000_(1).[2] 

Dziś w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum w Zawierciu odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Zawierciańskiego Uniwersytetu III Wieku.


Uroczystość rozpoczęła Prezes Zarządu UTW w Zawierciu Maria Grabowska, która opowiedziała o prężnej działalności stowarzyszenia, sukcesach i realizowanych projektach.
W obecności zaproszonych gości i licznie przybyłych słuchaczy Prezes ZUTW wręczyła Paniom Krystynie Stankiewicz i Urszuli Gemel specjalne wyróżnienia za aktywne uczestnictwo i działalność na rzecz UTW.
Wydarzenie uświetnił m.in. występ chóru Zawierciańskiego Uniwersytetu III Wieku „Jurajskie Echo” oraz Kabaretu „50+” z Uniwersytetu III Wieku w Łazach.


  W uroczystej gali uczestniczyła Poseł na Sejm RP Danuta Nowicka.
 

Życzenia od Starosty Zawierciańskiego Gabriel Dors i Zarządu Powiatu Zawierciańskiego przekazała Barbara Kozioł Członek Zarządu Powiatu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności