Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Uroczystość przekazania samochodu oraz nowego budynku Strażnicy dla jednostki OSP w Zawierciu - Karlinie

00aa_(1)  

Paulina Pietras naczelnik Wydziału Geodezji w Starostwie, a zarazem Radna Rady Miejskiej w Zawierciu reprezentowała w sobotę Starostę Zawierciańskiego Gabriela Dorsa podczas uroczystości poświęcenia i przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz nowego budynku Strażnicy dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawierciu - Karlinie. 

Naczelnik Paulina Pietras przekazała okolicznościowy grawerton oraz podziękowała Druhnom i Druhom Strażakom za ich służbę i codzienną gotowość do niesienia pomocy w przypadkach zagrożenia zdrowia, życia i mienia. 

Podczas uroczystości strażakom wręczone zostały odznaczenia. 

Gratulacje i życzenia przekazali obecni Parlamentarzyści:

Beata Małecka-Libera -Senator RP oraz Posłowie na Sejm RP: Danuta Nowicka, Robert Warwas i Barbara Dolniak, a także Komendant Powiatowy PSP w Zawierciu st. bryg. Artur Łągiewka, druh Jan Pająk - Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP Województwa Śląskiego, Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski oraz sołtys Karlina Halina Radosz, której jednocześnie podziękowania wraz z bukietem kwiatów przekazał w imieniu strażaków druh Maciej Czernek Prezes OSP Zawiercie - Karlin.

Wszyscy obecni życzyli, by samochód ratowniczo-gaśniczy skutecznie wspierał ochotników z Karlina w realizacji strażackiej misji, zapewniając zawsze bezpieczne powroty do nowej strażnicy.

Po uroczystościach oficjalnych odbył się festyn rodzinny, zakończony zabawą taneczną.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności