Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Wigilia w Domu Dziecka w Górze Włodowskiej

Dzisiaj Starosta Zawierciański Teresa Mucha-Popiel miała przyjemność również uczestniczyć w uroczystej wigilii na zaproszenie Dyrektora Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Sławomira Janickiego wraz z Wychowawcami i Wychowankami Placówek: "Tęcza", "Familia", "Pegaz", "Na Jurze" i "Pełna Chata".  Wigilia odbyła się w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Górze Włodowskiej w której uczestniczył również Radny Powiatowy Damian Madejski.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności