Starostwo Powiatowe w Zawierciu

XXVIII Memoriał im. Edwarda Pelki w kolarstwie przełajowym

Na terenie Zespołu Pałacowo - Parkowego w Szczekocinach odbył się XXVIII Memoriał im. Edwarda Pelki w kolarstwie przełajowym. Zawodnicy rywalizowali o Puchar Starosty Zawierciańskiego oraz Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny.   
 Wydarzenie zorganizowane zostało przez MGLKS Olimpijczyk Szczekociny. 
 Nagrody i puchary dla zwycięzców wręczała m.in. Starosta Zawierciański Teresa Mucha-Popiel. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności