Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański 

Festiwal_Poreba 

W sobotę 23 września Starosta Zawierciański Gabriel Dors oraz Barbara Kozioł Członek Zarządu Powiatu Zawierciańskiego mieli przyjemność uczestniczyć w FESTIWALU ŚPIEWU I TAŃCA – czyli jednym z koncertów w ramach projektu "Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański" - realizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych "Kulturniak" z Łaz przy wsparciu finansowym Powiatu Zawierciańskiego.

 

Koncert odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.

Na porębskiej scenie wystąpili:

- ART KIDS – grupa młodsza z piosenką „Kotki dwa”;

- Zespół Tańca Ludowego z Wysokiej - zaprezentował Krakowiaka;

- Zuzanna Kurek - ”Wystarczy być”; 

- Sylwia Tomik – „Julia i Ja”;

- DANCE REVOLUTION DUET – TANIEC;

- ART KIDS – grupa starsza – „Małe szczęścia”;

- Emilia Wójcik – „Ostatnia nadzieja”;

- Ksawery Kijanka - Zigertanz – taniec cygański – akordeon;

- Sebastian Winczakiewicz – „Magiczne słowa”;

- Kalina Piłka i Aleksandra Jurkiewicz – „Nic dwa razy”;

- Piotr Turek – „Hej, Wy”; 

- STUDIO ART. - Cafe de Paris;

- Julia Tkacz - Don’t start now, Krakowski spleen, Running i Supermoce.

Festiwal poprowadzili wspólnie Karol Hadrych – dyrektor MOK w Porębie i Grzegorz Piłka – dyrektor MOK Łazy (zarazem radni Powiatu).

Wystąpili artyści z gmin powiatu zawierciańskiego, m.in. z gminy Łazy, Poręby i Zawiercia.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności