Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Wielkanocne świętowanie w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Zawierciu.

Wielkanocne świętowanie w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Zawierciu.

Święta Wielkiej Nocy to szczególny czas, gdy tchnienie wiosny rodzi optymizm i budzi nadzieję. To chwile radosnych spotkań.

W piątek w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Zawierciu odbyło się uroczyste Spotkanie Wielkanocne z udziałem podopiecznych i zaproszonych gości.

Podczas tej wyjątkowej  uroczystości, życzenia oraz drobne upominki dla dzieci, młodzieży i opiekunów przekazali Starosta Zawierciański Gabriel Dors, Wicestarosta - Paweł Sokół oraz Barbara Kozioł – Członek Zarządu Powiatu. 

Sławomir Janicki - Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zawierciu podziękował wszystkim za obecność i dotychczasową pomoc oraz współpracę. 

Młodzież zaprezentowała krótki program artystyczny, po którym wspólnie z gośćmi wzięła udział w tradycyjnej zabawie wielkanocnej, polegającej na „Stukaniu się jajkiem na twardo” (znanej już w XV wieku w Polsce). 

Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły gościom piękne ozdoby świąteczne. 

Wśród zaproszonych gości byli: Małgorzata Benc - Zastępca Prezydenta Zawiercia, Bożena Szydlik – naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie, Dorota Pytlik - Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Zawierciańskiego, Bożena Gwizdek - dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu oraz przedstawiciele instytucji współpracujących i sponsorzy.

Dziękujemy za zaproszenie i jeszcze raz życzymy wszystkim pracownikom oraz podopiecznym: radosnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności