Starostwo Powiatowe w Zawierciu

ZSS im. M. Grzegorzewskiej ma piękny ogród sensoryczny i plac zabaw

ZSS im. M. Grzegorzewskiej ma piękny ogród sensoryczny i plac zabaw

Dziś w Zespole Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej miało miejsce długo oczekiwane wydarzenie: otwarcie ogródka, ścieżki sensorycznej i placu zabaw dla uczniów. W otwarciu uczestniczyły pomysłodawczynie zagospodarowania przyszkolnego terenu: nauczycielki Edyta Świstak, Marta Miśta i Aneta Kowalska, którym w przedsięwzięciu pomagali sponsorzy, nauczyciele, rodzice uczniów oraz… mężowie.

Do przecięcia wstęgi zaproszony został Starosta Zawierciański - Gabriel Dors, Wicestarosta - Paweł Sokół, Prezydent Zawiercia - Łukasz KonarskiMałgorzata Benc - Zastępca Prezydenta Zawiercia, Krystyna Wiącek - naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie oraz pomysłodawczynie i dyrekcja szkoły.

Dzieci pod opieką nauczycieli zachwyciły gości wspaniałymi występami artystycznymi. Nie zabrakło też tortu, który wszystkim umilił te szczególne chwile.

Podziękowania dla osób i firm zaangażowanych w pomoc rzeczową, finansową i pracę własnych rąk (a lista była naprawdę długa) złożyli: Justyna Pietruszka – dyrektor ZSS im. M. Grzegorzewskiej w Zawierciu wspólnie ze swoim zastępcą Damianem Madejskim.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności